דלג לתוכן הראשי
למכירה ברחוב האלה - טירת כרמל - תמונה 1
למכירה ברחוב האלה - טירת כרמל - תמונה 2
למכירה ברחוב האלה - טירת כרמל - תמונה 3
למכירה ברחוב האלה - טירת כרמל - תמונה 4
למכירה ברחוב האלה - טירת כרמל - תמונה 5
למכירה ברחוב האלה - טירת כרמל - תמונה 6
למכירה ברחוב האלה - טירת כרמל - תמונה 7
למכירה ברחוב האלה - טירת כרמל - תמונה 8
זמין
WhatsApp

₪1,170,000

למכירה ברחוב האלה - טירת כרמל

האלה , טירת כרמל

2 חדרים
1 חדרי רחצה
50 מ״ר
קומה 1 מתוך 3

מחפשים דירה במתחם פינוי בינוי משמעותי ?

זו הדירה בשבילכם

רק הון עצמי של 300,000 שח ויש לכם דירה שהולכת להריסה ובניה של מגדלים חדישים ומודרנים במיקום מבוקש בטירת כרמל !

דירה בקומה א = קל להשכיר במהירות רק השקעה קטנה לעיצוב הדירה ונמצא לכם את השוכרים המושלמים.

חשבו את ההחזר החודשי המשוער עבור נכס זה

₪200K₪8.0M
₪0K₪1.2M
סכום המשכנתא₪877,500
%
1%10%
שנים
4 שנים30 שנים

החזר חודשי משוער

₪4,877

סה"כ תשלומים₪1,463,229
סה"כ ריבית₪585,729
מספר תשלומים300
אחוז מימון75%

* הערכה לפי שיטת שפיצר. הריבית בפועל תלויה בתנאי הבנק.